Монтаж теплої підлоги та влаштування підлог

Встановлення теплої підлоги в квартирі, заміському будинку або котеджі для підтримки оптимального мікроклімату – ідеальне рішення для тих, кому важливий комфорт і затишок. Це надійно, практично і енергоефективно.

Тепла підлога завоювала свою популярність відносно нещодавно. До цього опалення квартири залежало, в основному, від радіаторів і різних допоміжних приладів обігріву. Однак безсумнівна перевага теплої підлоги в тому, що вона опалює всю площу приміщення. Радіатори, навпаки, часто залишають поверхню підлоги холодної і незатишною.
 Якщо вам потрібна якісна тепла підлога, наша компанія з радістю виконає всі необхідні роботи.
Існує декілька видів теплої підлоги:
– плівковий інфрачервоний;
– водяний;
– електричний кабельний;
– стрижневий.

Що може бути приємніше, ніж лютої зими ходити босими ногами по теплій підлозі? Монтаж теплої підлоги – досить важлива процедура, яка забезпечить вашу будівлю затишним домашнім теплом в будь-яку пору року. Наші фахівці виконають всі роботи точно в строк, і ви відразу ж зможете насолоджуватися інноваційною та досить приємною технологією!

Звертайтеся до нас і ми врахуємо всі нюанси вашого житла, а також побажання щодо інтенсивності опалення конкретних приміщень. Розрахуємо вартість матеріалу і робіт.

ВЛАШТУВАННЯ ПІДЛОГ
Умови експлуатації підлоги є визначальним чинником при виборі їх конструкції і технології улаштування покриттів. Від конструкції підлоги, вживаних матеріалів і якості виконання робіт залежать міцність і довговічність покриття, економічність його експлуатації. Якість покриття підлоги багато в чому визначає декоративну характеристику всього інтер’єру.
Розрізняють наступні види покриттів – так званої чистої підлоги: з рулонних матеріалів; плиткових матеріалів і плит; деревних матеріалів; монолітна підлога.
Кожний з цих видів покриттів має свої особливості і свою технологію улаштування
Наша компанія спеціалізується на різноманітному влаштуванні покриттів підлог, таких як:
– ПОКРИТТЯ ПІДЛОГИ З РУЛОННИХ МАТЕРІАЛІВ;
– ПОКРИТТЯ ПІДЛОГИ З ПЛИТКОВИХ МАТЕРІАЛІВ;
– МОНОЛІТНЕ ПОКРИТТЯ ПІДЛОГ;
– ДЕРЕВ’ЯНЕ ПОКРИТТЯ ПІДЛОГ;
Відповіді на будь-які запитання щодо покриттів підлог або монтажу теплих підлог можна отримати в телефонному режимі у кваліфікованого інженера-проектувальника, просто зателефонуйте до Нас!

Сompleted projects
Benefits