Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Одним з напрямків діяльності ТОВ «Укрмонтажлюкс» – є виготовлення та монтаж металоконструкцій на різних будівельних об’єктах. Високий професійний досвід наших фахівців, обладнання та механізми, якісне технічне оснащення і застосування сучасних технологій,  дозволяє виконувати нам завдання будь-якої складності, в залежності від індивідуальних потреб клієнта.
Робота з металевими конструкціями і металом – це відповідальна і серйозна справа, яка потребує від фахівців високого рівня підготовки, знань і досвіду.
Ми не тільки проектуємо і виготовляємо якісні металоконструкції, але й здійснюємо їх установку на об’єкті, в тому числі з можливістю демонтажу вже існуючих конструкцій.

Ми працюємо з прокатними профілями і листовим металом, металевими конструкціями будь-якої складності за типовими і індивідуальними проектами. Багато клієнтів вже знають нас як надійного, відповідального і професійного партнера. Ми підбираємо тільки якісний, надійний і міцний матеріал, щоб готова споруда могла похвалитися сильними експлуатаційними властивостями.

Benefits