Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25
Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25

Малярні роботи та скління

Малярні роботи є найскладнішою частиною обробки, так як ця обробка – фінішна і повинна бути зроблена – бездоганно, в першу чергу, від цього, звичайно, залежить зовнішній вигляд і інтер’єр приміщення!
Не якісно зроблені малярні роботи – вже не виправиш, хіба що тільки повною переробкою всіх робіт.  А це в свою чергу дуже дорого, клопітно і не зручно.
Ми готові запропонувати свої послуги навіть самому вимогливому замовнику, так як стовідсотково впевнені в результаті.

Наші фахівці здійснять будь-які плиткові роботи, фарбування стін, стель, підлог, вирівнювання і шпаклювання поверхонь. виконають скління будь-якої складності, виконавши високоякісний монтаж. Такі процедури необхідні для реалізації як естетичних, так і практичних функцій – вони захищають поверхню, в результаті чого подовжується термін її служби, надовго зберігається привабливий зовнішній вигляд, а санітарні умови будівлі приводяться у відповідність нормам.

Фахівці нашої компанії: мають багатий практичний досвід; знають всі тонкощі процесу, особливості різних за типом сучасних покриттів; використовують тільки перевірені і безпечні матеріали, озброєні всім необхідним інструментом для проведення якісного ремонту поверхонь. Запорукою довговічності і надійності скління різних приміщень, є якісно виконана установка вікон.  Навіть якщо придбати високоякісні ПВХ системи, дерев’яні вироби,  без якісно виконаного монтажу вони не матимуть жодного сенсу. У подальшій експлуатації з якісно виконаним монтажем, Ви отримаєте теплоізоляційні, звуконепроникні, герметичні і довговічні вікна. Економлячи на монтажі Ви скорочуєте термін служби конструкцій, тим самим приходите до великих затрат.

Переваги
Гарантія на роботи
Офіційний договір
Дотримання термінів виконання робіт
Якісні матеріали від виробника
Багаторічний досвід робіт
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Швидкий виїзд технолога
Висока якість та адекватна ціна
Прозорий кошторис
Стаж працівників від 5 до 20 років
Ліцензія СС2, СС3
Наявність всіх дозвільних документів на виконання робіт
Відгуки
Контакти