Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25
Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25

Монтаж теплої підлоги та влаштування підлог

Встановлення теплої підлоги в квартирі, заміському будинку або котеджі для підтримки оптимального мікроклімату – ідеальне рішення для тих, кому важливий комфорт і затишок. Це надійно, практично та енергоефективно.

Тепла підлога завоювала свою популярність відносно недавно. До цього опалення приміщення залежало, в основному, від радіаторів та різних допоміжних приладів обігріву. Однак, безсумнівна перевага теплої підлоги в тому, що вона опалює всю площу приміщення. Радіатори, навпаки, часто залишають поверхню підлоги холодною і незатишною.
 Якщо вам потрібна якісна тепла підлога, наша Компанія з радістю виконає всі необхідні роботи.
Існує декілька видів теплої підлоги:
– плівковий інфрачервоний;
– водяний;
– електричний кабельний;
– стрижневий.

Що може бути приємніше, ніж лютої зими ходити босими ногами по теплій підлозі? Монтаж теплої підлоги – досить важлива процедура, яка забезпечить вашу будівлю затишним домашнім теплом в будь-яку пору року. Наші фахівці виконають всі роботи точно в строк, і ви відразу ж зможете насолоджуватися інноваційною та досить приємною технологією!

Звертайтеся до нас і ми врахуємо всі нюанси вашого житла, а також побажання щодо інтенсивності опалення конкретних приміщень. Розрахуємо вартість матеріалів та робіт.

ВЛАШТУВАННЯ ПІДЛОГ
Умови експлуатації підлоги є визначальним чинником під час вибору їх конструкції та технології улаштування покриттів. Від конструкції підлоги, вживаних матеріалів і якості виконання робіт залежать міцність і довговічність покриття та економічність його експлуатації. Якість покриття підлоги багато в чому визначає декоративну характеристику всього інтер’єру.
Розрізняють наступні види покриттів так званої чистої підлоги: з рулонних матеріалів; плиткових матеріалів і плит; деревних матеріалів; монолітна підлога.
Кожний з цих видів покриттів має свої особливості та свою технологію улаштування.
Наша Компанія спеціалізується на різноманітному влаштуванні покриттів підлог, таких як:
– ПОКРИТТЯ ПІДЛОГИ З РУЛОННИХ МАТЕРІАЛІВ;
– ПОКРИТТЯ ПІДЛОГИ З ПЛИТКОВИХ МАТЕРІАЛІВ;
– МОНОЛІТНЕ ПОКРИТТЯ ПІДЛОГ;
– ДЕРЕВ’ЯНЕ ПОКРИТТЯ ПІДЛОГ.
Відповіді на будь-які запитання щодо покриттів підлог або монтажу теплих підлог можна отримати в телефонному режимі у кваліфікованого інженера-проектувальника, просто зателефонуйте до Нас!

Реалізовані проекти
Переваги
Гарантія на роботи
Офіційний договір
Дотримання термінів виконання робіт
Якісні матеріали від виробника
Багаторічний досвід робіт
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Швидкий виїзд технолога
Висока якість та адекватна ціна
Прозорий кошторис
Стаж працівників від 5 до 20 років
Ліцензія СС2, СС3
Наявність всіх дозвільних документів на виконання робіт
Відгуки
Контакти