Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25
Київ, Сержа Лифаря, 3
з 8:00 до 17:00, пн-пт
+38 (067) 407-36-25

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Одним з напрямків діяльності ТОВ «Укрмонтажлюкс» є виготовлення та монтаж металоконструкцій на різних будівельних об’єктах. Високий професійний досвід наших фахівців, обладнання та механізми, якісне технічне оснащення і застосування сучасних технологій дозволяють нам виконувати завдання будь-якої складності, в залежності від індивідуальних потреб клієнта.
Робота з металевими конструкціями і металом – це відповідальна і серйозна справа, яка потребує від фахівців високого рівня підготовки, знань і досвіду.
Ми не лише проєктуємо та виготовляємо якісні металоконструкції, але й здійснюємо їх встановлення на об’єкті, в тому числі з можливістю демонтажу вже існуючих конструкцій.

Ми працюємо з прокатними профілями і листовим металом, металевими конструкціями будь-якої складності за типовими та індивідуальними проектами. Багато клієнтів вже знають нас як надійного, відповідального і професійного партнера. Ми підбираємо тільки якісний, надійний і міцний матеріал, щоб готова споруда мала високі експлуатаційні властивості.

Переваги
Гарантія на роботи
Офіційний договір
Дотримання термінів виконання робіт
Якісні матеріали від виробника
Багаторічний досвід робіт
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Швидкий виїзд технолога
Висока якість та адекватна ціна
Прозорий кошторис
Стаж працівників від 5 до 20 років
Ліцензія СС2, СС3
Наявність всіх дозвільних документів на виконання робіт
Відгуки
Контакти